• GIRTLAK KANSERLERİ (LARENKS CA) • Gırtlak kanserinin sebebi tam olarak bilinmemekle birlikte sigara ve alkol kullanımıyla ilgili olduğu ortaya çıkmıştır. Geçmişte 50 yaş üstü erkeklerde görülen bir hastalık olmasına karşın sigara içme yaşının düşesiyle kadınlarda ve erkeklerde daha alt yaş gruplarında görülmeye başlamıştır.

  Hastalığın belirtileri genellikle ses kısıklığı, yutma zorluğu ve boyunda şişme olarak görülür. Boğazın hemen altında yutağın önünde bulunan ses tellerinin bulunduğu bir organ olan Larenks aynı zamanda gıda alımı sırasında besinlerin nefes borusuna kaçmasını önler. Larenks CA lar erken etşhis edildiğinde bir çok kanserden daha başarılı bir şekilde tedavi edilebilir.

 • TEŞHİS:


 • Yukarıda belirttiğimiz belirtiler mevcutsa bir K.B.B. uzmanına muayene olarak hastalığınızı teşhis ettirmeniz gerekir. Doktorunuz boğazın alt kısmına endoskop veya bir ayna ile bakarak anormal bir doku olup olmadığını tespit eder. Böyle bir doku söz konusu ise doku örneği alınarak mikroskop altında incelenmesini isteyecektir. Bu işleme biyopsi denir.


 • TEDAVİ:

 • Larenks (Gırtlak) kanseri CA nın nerede olduğuna gırtlaktan başka dokulara yayılıp yayılmadığına (kanserin evresine) ve hastanın genel sağlık durumuna göre değişir. Temelde 3 tür tedavi şekli vardır. Cerrahi (Kanserli dokunun ameliyatla çıkartılması), Radyasyon terapisi (Kanser hücrelerinin öldürülmesi için radyasyon ışınları kullanılması), Kemoterapi (Kanserli hücreleri öldüren ilaç tedavisi).

  Gırtlak kanserleri genellikle uzun süre organ içinde kalıp daha sonra yakın organlara ve lenf bezlerine yayılırlar. Karaciğer, akciğer, kemik gibi uzak organlara metastaz nadiren görülse de erken teşhis önemlidir.

  Cerrahi Tedavi: Bu hastalıkta en yaygın olarak kullanılan tedavi şeklidir. Aşağıdaki operasyonlardan biri yapılır:
  Kordektomi: Bir ses telinin alınması
  Parsiyel larenjektomi: Larenksin bir bölümünün alınması
  Total larenjektomi: Larenksin tamamının alınmasıdır.
  Bu ameliyatların hepsinde boynun ön kısmında nefes borusuna giden bir delik açılır ve buradan nefes alınması sağlanır. Larenksin tamamı alındığında bu delik kalıcıdır, diğerlerinde ise ameliyat bölgesi iyileştikten sonra kapatılır. Eğer kanser hücreleri lenf bezlerinden yayılmışsa veya yayılma ihtimali veriyorsa boyundaki lenf bezleri de çıkartılır. Bu işleme boyun diseksiyonu adı verilir.

  Radyasyon Tedavisi: Bu kanser türünde radyasyon ışınları boyna dışarıdan bir cihazla verilir. Her gün belli dozda radyasyon verilmesi 6 hafta sürebilir. Radyasyonun etkisini artırıcı bazı ilaçlar da verilebilir.

  Kemoterapi: Kanserli hücrelerin öldürülmesi için verilen ilaçlardır. Çoğu hastanede enjeksyon şeklinde verilir.

 • GIRTLAK KANSERİNE KARŞI ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ!
 • GIRTLAK KANSERLERİNDE
  HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETESİ


 • Günümüzde uygulanan tedaviler erken teşhisle uzun süreli yaşam sağlamaktadır. Küçük bir tümörün tedavisi genel olgular içinde (%90-%95te) 5 yıllık yaşam şüresi öngörür. İleri boyuttaki tümörlerde ise bu oran %40lara düşmektedir.

  Herbalist BOZKURTBEY'in formüle ettiği bitki özleri kokteylleri şu an dünya üzerindeki en yüksek başarı oranına sahip medikal tedavidir. 6 aylık bir tedavi sonunda tümör ve hücre bazında CA tamamen yok olmakta, hastalık nüksetmemek üzere iyileşmektedir. Bitkisel kokteyllerde kullanılan ithal ve ileri teknolojiler kullanılarak elde edilen bitki özleri kesin çözüm yaratmaktadır.

 • GIRTLAK KANSERLERİNDE TAMAMEN ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ!


 • Kemoterapi ve Radyoterapiye, hatta zaman zaman operasyona gerek bile kalmadan hasta tamamen iyileşebilmektedir.


 • Uzun yılların birikimi olan bu reçetelerin 2 aylık tutarı 1200 Dolar'dır. Bu tür bir sorunla karşılaştığınızda ameliyat öncesi veya sonrası %80lere varan başarıları ispatlanmış bu reçeteleri ve bitkisel kokteylleri kullanarak 6 ay zarfında bu ölümcül hastalıktan tamamen kurtulabilirsiniz.

  Geç kalmadan doktorunuza başvurarak hastalığınızın teşhisini koydurun ve Herbalist BOZKURTBEY'e mutlaka danışın.

 • HERBALİST BOZKURTBEY'e ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

 •                                                                                                                                                  BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...