• HERBALİST BOZKURTBEY'E GELMİŞ OLAN TEŞEKKÜR MEKTUPLARININ BİR KISMINI AŞAĞIDA OKUYABİLİRSİNİZ.
  LÖSEMİ (ALL-2) HASTASI KÜÇÜK BİR KIZIN BABASINDAN GELEN MEKTUP: • Değerli Herbalist BOZKURTBEY,
  Kızımın ALL-2 tanısı ile tedavi gördüğü onkoloji kliniğinde sizi ve başarılarınızı bilen Doç. Dr Uzvalk sayesinde bundan 5 ay önce size ulaşmıştım, hatırlar mısınız bilemiyorum..

  Gönderilmesini sağladığınız ikişer aylık iki terkip bitkisel drog bitki kokteylleri ve diğer bitkisel ürünleri kemoterapi ile birlikte kullandık.

  Kızımın kan değerleri doktorun bile şaşırdığı düzeyde olumlu bir seviyeye yükseldi. Ayrıca kemoterapinin hiç bir yan etkisi de görülmedi (saç dökülmesi vs). Bu rahatsızlığın kötü bir rüya gibi biteceğini söylediğinizde doğrusu pek inandırıcı bulmamıştım. Şu anda bu düşüncemden dolayı sizden özür diliyor ve son iki aylık terkibin, adresime gönderilmesini rica ediyorum.

  Gerekli ödeme olan 1600 Dolar'ı ilaçları gönderen firmanın banka hesabına yatırdım.

  Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim.
  Kızımın hayatını borçlu olduğunu düşündüğüm size, minnet ve şükranlarımı nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum.

  L. Kantarcılar
 • SEDEF HASTALIĞI İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI

 • ---- Original Message -----
  Subject: Sedef hastaligim hakkinda tesekkur.
  From: sanda ozolina
  Date: Friday, February 18, 1998 3:27 AM
  To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
  Priority: Normal
  (Aşağıdaki mail İngilizce'den Türkçe'ye tarafımızdan birebir olarak tercüme edilmiştir. İngilizce orijinali arşivimizde mevcuttur.)

 • KIYMETLI INSAN BOZKURTBEY.

  EVLİLİK ARİFESİNDEKİ STRESİMDEN KAYNAKLANDIĞI DÜŞÜNCESİNDE OLAN DOKTOR ARKADAŞLARIMIN,BİLGİLENDİRMELERİ İLE İNGİLTERE VE RUSYA DA BU KONUDAKI UZMANLARA İKİ YILDAN BERİ TEDAVİ OLMAMA RAGMEN CAGRE BULUNAMAYAN SEDEF HASTALIĞIMI 4 AYDA TAMAMEN GEÇİRMENİZ BENİM İÇİN TAM BİR MUCİZE VE HAYATA BAĞLANMA SEBEBİDİR.

  ÜLKEMDE TAM BİR MİSYONER GİBİ BU BASARINIZI TÜM ÇARESİZ SEDEF HASTALARINA İLETMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARAKİNSANLIĞA BÜYÜK BİR HİZMETTE BULUNACAĞIMA İNANİYORUM.

  SAYGILAR

  SANDA OZOLINA,Londra-Ingiltere.

 • ---- Original Message -----
  Subject: Sedef hastaligim ile ilgili bilgi ve tesekkur.
  From: aysen mutlu
  Date: Wednesday, June 21, 1996 5:47 AM
  To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
  Priority: Normal
  Options: View Full Header | View Printable Version


 • Sayın Herbalist Bozkurtbey

  Babamı kaybettiğim 86 yılından beri sedef hastasıyım. Zaman zaman kullanmış olduğum dermatolojik kremler sayesinde ve yaz mevsimlerinde iyileşmeler gösteren rahatsızlığımdan 10 yıldan beri maalesef tam bir kurtuluş olmamış idi.

  Öğretmen olmam dolayısı ile, işyerimde çok fazla sorun yaşıyordum. Öğrencilerim bu konuda bilinçsiz olduklarından bana daima uzaktılar. Malumunuz bu da beni derinden yaralıyordu.

  Sizinle tanıştığım uçak yolculuğu benim için hayata yeni bir başlangıç oldu diyebilirim. Dört ay gibi kısa bir sürede önerdiğiniz yerden alarak bilinçli bir şekilde kullandığım,bitkisel formüller içeren damlalarınız ve kreminiz sayesinde 10 yıllık kabustan tamamen kurtuldum.

  Çok küçük çapta kalan izlerden de yakında kurtulacağıma inanarak size çok teşekkür ediyorum. İnançlı bir insan olarak önce Allah'ıma sonra size duacıyım.

  AYSEN MUTLU

  Adiyaman Fevzi Cakmak Lisesi.

 • ---- Original Message -----
  Subject: Sedef hastaligim ile ilgili bilgi ve tesekkur.
  From: Yesim OLCAY
  Date: Wednesday, July 12, 1999 21:12 PM
  To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
  Priority: Normal
  Options: View Full Header


 • Sevgili Herbalist Bozkurtbey,

  Dünyanın hiçbir yerinde çare bulamadığım SEDEF rahatsızlığımı 6 ayda yok ettiniz! Bu çalışmalarınızı neden dünya genelinde yaygınlaştirmiyorsunuz? Bu hastalık karşısında çaresiz kalan binlerce insanın size ihtiyacı var.

  Sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarım.

  Yesim OLCAY

  Electra Klimalari Istanbul Bolge Mud.
 • NERİMAN HANIM ve POLİS MEMURU EŞİNİN SEDEF HASTALIĞI İLE İLGİLİ HİKAYELERİ
 • Neriman Hanım 1987 yılında çocuğunu bir trafik kazası sonucu kaybetmesiyle girdiği depresyondan kendine geldiğinde sedef hastalığı ile yaşamak zorunda kalmış , daha sonraki yıllarda dost ve akraba tavsiyesi ile gittikleri balıklı golde de sedef hastalığı yok olur gibi olduysa da vücudunun birçok bölgesinde bulaşıcı mantar rahatsızlığı baş göstermiş.

  Mantar tedavisi ile uğraşırken yok olmaya yüz tutan lezyonlar daha aktif ve geniş şekilde ortaya çıkmış. Polis memuru olan eşinin ifadesi ile hayata küsmüş , intihar edecek boyuta gelmiş ve psikolojik tedavi görmeye başlamıs.

  1994 'te gazete ilanı vasıtasıyla Şifa Doğal Ürünler denilen Herbalist BOZKURTBEY'in binlerce hastasını , iyileştirici formülleriyle mutlu ettiği firmayı bulmuşlar.

  İlk iki ayda , başta ve kollardakı, daha sonraki dönemlerde ise vücudun diğer bölgelerinde ki lezyonlar yok olmuş. 8 aylık bir tedavi sonucu 8 yıldan beri çaresiz olan ve ölümün eşiğine getiren rahatsızlık tamamen yok olmuş. Onlara göre mucize , Herbalist Bozkurtbey' e göre yılların birikimi olan bu tedaviyi İzmir ve çevresinde benzer sorunları olan herkese tavsiye ediyorlar..

 • BU BİR MUCİZE DEĞİL GERÇEK BİR SAĞLIK REFORMUDUR

 • ---- Original Message -----
  Subject: Sedef hastaligim ile ilgili bilgi ve tesekkur.
  From: hasan dergah
  Date: Tuesday, March 29, 1999 14:21 AM
  To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
  Priority: Normal
  Options: View Full Header


 • Sayın Hocam,

  İki aydan beri bitkisel formüllerinizle sedef hasatalığımı yenmeye
  çalışıyorum. Fakat işlerim dolayısı ile bitkisel kokteyllerinizi düzenli
  kullanamadığım gibi, perhizede uyamadım. Sadece göndermiş olduğunuz sedef
  şampuanı ile yıkanmaya devam ediyorum, sonuçta bir değişiklik olur mü?

 • BU MAILE VERILEN CEVAP
 • Tabii ki bu hastaya verilen cevap olumsuzdur,mutlaka bitkisel ilaçların düzenli kullanılması yanında verilen perhize de uyulması , ilaçlara düzenli ve kesintisiz olarak devam edilmesi, ve bu tedavi döneminde stresten uzak kalınması gerekmektedir.Bunlar başarının grafiğinin çok önemli ölçütleridir.
 • VİTİLİGO HASTALIĞI İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI

 • Merhaba BOZKURTBEY.

  Oğlumun tıbben çaresini bulamadığımız VİTİLİGO (ALA) hastalığını iyileştirme konusundaki üstün başarınızdan dolayı sizi tebrik ediyor ve ailecek minnettar olduğumuzu bildiriyoruz

  Okula dahi gitmek istemeyen, 9 yaşındaki oğlum Kaan, 4 ay gibi kısa bir sürede yüzde yetmiş oranında normale dönen beyaz lekelerinden kurtulmasıyla psikolojisi de her geçen gün düzelerek arkadaşları ile oynar, okul ve dersleri ile yakından ilgilenir hale gelmiştir.

  Böyle bir sonuca ulaşabildiğiniz için gerçekten teşekkürler.

  Sözünü ettiğiniz son iki aylık terkibi de kullanarak yüzde yüz iyileşmesini de göreceğimize yürekten inandık!

  Firmanızda kayıtlı olan adresimize son iki aylık terkibi de göndermenizi rica ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz

  Oğlumuz Kaan da ellerinizden öpüyor.

  Not: Gönderici firmanın banka hesabına bitkisel ürünlerin ücreti olan 300 Dolar ı havale ettik

  Murat Aydemir. GURIS A.S-ISTANBUL.
 • ----- Original Message ----- From: "necibe unlu" To: Sent: Thursday, May 23, 2006 19:25 AM Subject: Vitiligo hakkinda bilgi
 • Degerli Bozkurtbey,

  Sizin çalışmalarınızı, Marmara Üniversitesi'nde çalışan bir hemşire arkadaşım telefon ile bildirdi. (Onkoloji servisinden Ayşe Hemşire) herhalde hatırlamışsınızdır. O da sizi bir yakınının akciğer kanseri tedavisi esnasında tanımış. 3 yıldır vitiligo hastası olan bir hemşireyim. Kış döneminde rahatsızlığım azalır gibi oluyor. Dermovate ve Elidel isimli kremleri değişimli olarak uyguluyorum ve kozmetik ürünlerle rahatsızlığımı kamufle etmeye çalışıyorum. Bir sağlıkçı olarak bu sorunun üstesinden gelememek beni gerçekten üzüyor. Size vitiligolu bölgelerin resmini yolluyorum, lütfen teşhir etmeyin. Bu konuda bana yardımcı olursanız size ömrümün sonuna kadar minnettar kalırım. Çalışmalarınızda başarılar

  Necibe Unlu.
  Hemsire-Izmir SSK.
 • RAMİ GIDA ÇARŞISINDA TOPTANCILIK YAPMAKTA OLAN KEMAL DİNLER ADLI YURTTAŞIMIZIN TEŞEKKÜR MEKTUBU
 • Değerli Hocam

  Sekiz yıldan beri varolan ve hiç bir yerde çare bulamadığım (Kolsuz Agop bile çare olamadı) PUVA tedavisi yaptırmayı düşündüğüm fakat cilt kanseri olurum korkusuyla cesaret edemediğim, insanların benden kaçar hale geldiği bir durumdayken, sizi ve başarılarınızı bilen bir eczacı yakınımın tavsiyesi ile ulaştığım ve şifa bulduğum Vitiligo hastalığımın altı ay gibi kısa bir sürede yok olmasını sağlayarak bana yeniden yaşama gücü verdiniz. Sağlığınıza duacıyım. Allah (CC) sizden razı olsun.

  Kemal Dinler
  Dinler Toptan Gıda Bakliyat Ltd
  ISTANBUL.
 • SİROZ HASTALIĞI İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI

 • BUYUK INSAN HERBALIST BOZKURTBEY,

  BENI TEKRAR YASANMAYA DEGER BU DUNYAYA DONDURDUGUNUZ ; SIROZ DENEN, AMANSIZ BIR ILLETTEN VE HEPATIT-C DENILEN HASTALIKTAN KURTARDINIZ VE KOTULUKLERIN ANASI OLAN ALKOL ALISKANLIGIMI YENMEMDE GOSTERDIGINIZ OZEL ILGI VE YUKSEK BASARINIZ KARSISINDA SOYLEYECEK KELIMELERI ZOR BULUYORUM..

  EMEKLI BIR AVUKAT OLAN , BENIM GIBI AYDIN BIR INSAN DA , ALKOL VE SONRASI BOYLE OLUMCUL BIR RAHATSIZLIGA AZ DAHA HAYATA VEDA EDEREK YENIK DUSECEKTI..

  BIR MESLAKTASIMIN OGLU OLARAK SIZINLE GURUR DUYUYORUM.TIP DOKTORU OLMAMANIZA RAGMEN BOYLE BIR ARASTIRMA VE BASARIYA IMZA ATMANIZ, INSANOGLUNUN AZIMLE NELERI BASARABILECEGININ KANITI BENCE!

  ONERDIGINIZ 4 AYLIK KURUN SONUNDA , RAHATSIZLIGIMDAN %90 ORANINDA KURTULDUGUM MUJDESINI TAHLIL SONUCLARIMDAN VE DOKTORLARIMDAN OGRENDIM.

  ITHALATINI YAPMIS OLDUGUNUZ OZEL VITAMINLERI DE POLEN VE ANDIZ PEKMEZI ILE KARISTIRARAK DUZENLI KULLANIYORUM.

  SUKRANLARIMI SUNARIM.

  TURGUT AKMANLAR
  MANISA
 • MULTİPL-SKLEROZ HASTALIĞI İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI

 • Saygideger Bozkurtbey ,

  Sizin de bildiginiz gibi ,ben Izmir'in en buyuk cok katli magazalarindan birinin sahibinin kiziyim.Ekonomik imkanlarimiz cok genis olmasina ragmen 26 yasindan beri bu rahatsizlikla ic iceyim.

  Amerika'da dahil olmak uzere tedavi olmadigim yer kalmadi. Maalesef sonuc negatifti ve hayata kustum.

  Ta ki bir calisanimizin babasi ile ilgili, mide kanseri tedavisi dolayisi ile sizi ve bu konudaki basarilarinizi duyana dek. Kaybedecek birseyim olmadigindan hicbir umidim yokken ,baslamis oldugum fitoterapi receteleriniz ile (tabi ki fizik tedavi ve doktor kontrolleri ile birlikte) su an yardim alarakta olsa yuruyor ve idrar sorunumu halledebiliyorum.Boyle bir yardimin maddi degeri olculemez. Fakat tedavim boyunca gerekli bitkisel urunler icin harcamis oldugum 1500 Dolar in en az 3 katini ihtiyac sahiplerine yardim olarak dagitarak dualarimin kabulunun fitresini odemeye calistim. Allah sizden bin kere razi olsun...

  Basarili calismalarinizin devamini temenni eder saygilar dilerim..

  Not:Isim ve soyadi bizde mevcut olan bu hanimefendi ticari konumu itibariyle isminin sakli tutulmasini istemistir.

 • OBEZİTE (ŞİŞMANLIK) İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI

 • Sayın Herbalist BOZKURTBEY,

  Şirketinizce ABD'den ithal edilerek Türkiye'ye getirilmiş olan, mucizevi zayıflama tableti EPH200den önerilen miktar ve dozlarda 1 ay kullandım. Ürününüzün fiyatı bütçemi zorlamasına rağmen ulaşmış olduğum sonuç her şeye değerdi (1 ayda 7 kilo verdim!)

  Tavsiye ettiğim bir arkadaşım, sitenizde bitkisel tabletinizin yaklaşık %40 zamlanmış olduğunu görmüş. Acaba eski fiyattan 1 aylık kür daha alma imkanımız var mı? Yanıtınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar.

  Zeynep YILMAZ

 • CİNSEL RAHATSIZLIKLAR İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI

 • Sayın Doğal Tedaviler Danışma Merkezi Yetkilisi,

  Hindistan'dan ithal etmiş olduğunuz süper bir afrodizyak olan RASAYANAS adlı ürünün eşimin bir arkadaşı tarafından böyle bir ürüne ihtiyaç duyduğunu belirtmesi üzerine size bu soruyu yönlendiriyorum:

  Bu afrodizyağın bayanlar için olanını da ithal ettiniz mi? Yoksa aynı ürünü bayanlar da kullanabilir mi?

  Ayrıca soğuk kış gecelerimizi renklendirdiğiniz için size çoook ama çok teşekkür ederiz

  MERT - BANDIRMA
 • DİĞER MEKTUPLAR

 • Sayın BOZKURTBEY,

  Ben Balıkesir'de bir devlet hastanesinde pratisyen hekim olarak görev yapmaktayım. Çocukluğumdan beri bitkisel ürünlerin içindeyim ve aktar olan babamdan bu konuda oldukça bilgilenerek büyüdüm.

  Ege Üniversitesi'nin açmış olduğu Herbalizm kursuna katılarak Herbalizm kursuna katılarak bu konuda sertifika sahibi de oldum.

  Muayenehane açarak hastalarıma şifa vermeyi düşünüyorum. Formüllerinizden yararlanma ya da müşterek çalışma imkanımız var mıdır?

  Dr. Ali (SOYADI, DEVLET MEMURU OLMASI GEREKÇESİ İLE BELİRTİLMEMİŞTİR)

 • KISIRLIK İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI

 • ---- Original Message -----
  Subject: Sonunda Oldu!.
  From: Suheyla Tan
  Date: Friday, June 13, 2005 8:45 AM
  To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
  Priority: Normal


 • Değerli Herbalist BOZKURTBEY,

  Hamile kalabileceğime asla ihtimal vermiyordum!

  3 yıl önce bir felç geçirdim, vücudumun sağ tarafında tamamen his kaybına uğradım. Korkunç sırt ağrılarım vardı ve 2 yıl süren fizyoterapinin de hiç bir faydası olmadı.

  Hamile kalma çabalarım da bir sonuç vermedi tabii çünkü doktorlar bana hamile kalmamı çok güçleştiren kan incelticiler veriyorlardı.

  Sizin bitkisel reçetelerinizi uygulamaya başladıktan 4 ay sonra sırtımdaki ağrılar gitti ve sağ tarafım, hiç felç olmamışım gibi tekrar hissetmeye başladı.

  Bana hamile kalmayı planlayıp planlamadığımı sorduğunuzda, açıkçası bana yardım etmek için yapabileceğiniz hiç bir şey olmadığına inanıyordum ama yine de 4 ay daha bitkisel tedaviye devam ettim. Hamile kaldım ve bebeğim bugün 9 aylık!

  Hayatım, sizle ilk konuştuğum gün tamamen değişti ve sonsuza dek size duacı kalacağım.

  Süheyla Tan

 • ---- Original Message -----
  Subject: Oglumuz Oldu!.
  From: Melis DAĞÖREN
  Date: Saturday, May 1, 2004 8:45 AM
  To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
  Priority: Normal


 • Değerli Herbalist BOZKURTBEY,

  4 yıl önce bir düşük yaptım, korkunçtu. Kocam ve ben tekrar tekrar çocuk sahibi olmaya çalıştık ancak bir yıl uğraştıp sonuç alamadıktan sonra bir kısırlık uzmanına danışmaya karar verdik. 2 yıl boyunca sayısız testler, bir sürü iğneler, kan örnekleri, ilaçlar ve 6 tane başarısız yapay dölleme geçirdik. Doktorlar bize her şeyin normal göründüğünü ve farklı yöntemler denemeye devam etmemiz gerektiğini söylediler ancak hiç biri bana neden yumurta üretebildiğimi faka bu yumurtaların bir türlü döllenemediğini bize açıklayamadı. Tek söyleyebildikleri, yaşımdan dolayı bunun zor olduğu idi, 36 yaşındaydım.

  Hep sinir ve üzüntü göz yaşlarıyla dolu geçen bu yıllardan sonra, bir arkadaşım bana sizi tavsiye etti ve ben de daha doğal olan bu yöntemleri denemeye karar verdim. En başta biraz şüpheciydim dürüst olmak gerekirse ama, "hiç bir şey olmazsa, yıllardır biriken kısırlık ilaçlarının toksik etkisinden kurtulurum" diye düşünmüştüm.

  Nisan 2003'teki ilk ziyaretimizde bana doğrudan hamile kalamamamın sebebini söylediniz. "Sonunda biri bana gerçek bir sebep söylüyor!" diye düşünmüştüm. Bunun güzel yanı, acı verici iğneler ya da huzursuz edici testler yapmadan bir cevap almış olmamdı.

  Ben 3 ay, kocam da 20 gün boyunca reçeteli bitki özlerinizi kullandıktan sonra ağustos 2003'te hamile kaldım. 14 nisan 2004'te çok güzel, sağlıklı bir oğlan çocuğu doğurduğumu söylemek benim için çok heyecan verici.

  Herbalist BOZKURTBEY, teşekkür ediyoruz. Tüm sorularımıza cevap verdiğiniz, bize hep açık olduğunuz ve aradığımız cevapları verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Daha önemlisi, oğlumuz için teşekkür ediyoruz! Saygılar sunarım,

  Melis DAĞÖREN

 • BOZKURTBEY'İN AKCİĞER KANSERİNDEN HAYATA DÖNDÜRDÜĞÜ MÜTEAHHİT ATİLA AKYÜZ BEY VE HİKAYESİ

 • Değerli Herbalist BOZKURTBEY,

  Atila bey, 30 yıllık sigara tiryakiliği sonucu 52 yaşında bu amansız rahatsızlığa yakalandığını yaptırmış olduğu çekaplar sonunda akciğer kanseri teşhisi konduğunu öğrendiğinde dünyasının başına yıkılmış olduğunu ifade ediyor.

  Daha sonra klasik tedavilere başlamış olmasına rağmen doktorların çok ümitli olmadıklarını fark edip oğlunun yardımıyla Avrupa ve Amerika'da bu konudaki son gelişmeleri takip etmek adına internete girdiklerinde Herbalist BOZKURTBEY ve yıllarca süren araştırmaları sonucu geldiği noktayı BOZKURTBEY'in sitesinden inceleyerek kendisine başvurmaya karar veriyorlar ve kemoterapilerle birlikte kullandıkları bitkisel kokteyller sayesinde doktorlarını bile şaşırtacak bir şekilde 4 ayda hastalığın tamamen durarak kitlenin küçülmeye başladığı ve sonraki 2 ay içinde de tamamen yok olup CA markerlarının da normale dönmesine şahit olurlar.

  Bu mucizevi hayata dönüşü Atila bey tüm eş dost ve bu hastalıktan mustarip kişilerle paylaşıyor ve BOZKURTBEY'e borçlu olduğu hayatı için ailecek minnettar kalıyorlar.

 • İLYAS SİLAHTAR'IN PROSTAT KANSERİNDEN KURTULUŞ ÖYKÜSÜ

 • İlyas bey'in ciddi rahatsızlıkları sonucu 1999 yılında başvurulan üniversite hastanesinin ilgili bölümünde kendisine konulan prostat kanseri teşhisi sonucu ameliyat olması, sonrasında da kemoterapi ve radyoterapi uygulamaları yapılarak tedavi edileceği oğlu Kemal bey'e söylenmiş.

  Fakat bu tedavilerin kesin iyileştirme oranının çok düşük olduğunu öğrenen oğlu, bu konuda dünya çapında bir üne sahip olduğunu duyduğu, Avrupa ve Baltık ülkelerinde başarıları kanser enstitüleri tarafından hayranlık ve şaşkınlıkla takip edilen Herbalist BOZKURTBEY'e ulaşarak alternatif bir çözüm arama yoluna girmiş, BOZKURTBEY'in prostat kanserini %80 lere varan bir başarı oranı ile kişiye özel formüle ettiği bitki özleri kokteylleri sayesinde 6 ayda yendiğini öğrenince de ikişer aylık üç terkip olarak bu reçeteyi uygulatmışlar.

  6 ayın sonunda patolojik olarak kütle tespit edilemediği gibi, PSA sonuçlarının da 0.04 gibi her sağlıklı erkekteki oranda olduğu ortaya çıkmış.

  BOZKURTBEY'in reçeteleri bir hayatı daha böylece kurtarırken dünyada benzeri olmayan bu eşsiz uygulamanın başarısı bir daha kanıtlanmış. Raporlar ve iletişim bilgileri arşivimizde olup bilim adamlarına ispata hazırdır.

  İlyas bey ve oğlu Kemal bey, Gümüldür-İzmir'de narenciye üretimi ve ihracatı yapan bir firma sahibidirler ve sık sık BOZKURTBEY'i İzmir'deki ofisinde ziyaret ederek şükran ve saygılarını iletmektedirler.

                                                                                                                                                   BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...