• KALIN BAĞIRSAK (KOLON) VE REKTUM KANSERİ NEDİR? • Genelde barsaklardaki poliplerden gelişen kolon kanseri günümüz tıbbının gelmiş olduğu teknolojik seviye sayesinde tanı yöntemleri artmış, erken teşhis ve tedaviyle iyileşme oranları en yüksek CA türleri arasına girmiştir. Tarama testleri ile hastalık oluşmadan ya da başlangıç safhasında saptanabilmekte ve tam şifa sağlanabilmektedir. Poliplerin zamanında tespit edilerek kolonoskopi ile alınması çok önemlidir.

 • RİSK GRUBU:

 • Genelde 45 yaş üstü ve genetik olarak yatkın olanlar, ülseratif kolit rahatsızlığı bulunanlar, alkol ve sigara bağımlıları, egzersizden uzak yaşayanlar, kırmızı et ağırlıklı hayansal proteinli gıdalara düşkün olanlar, sebze-meyve tüketimi az olanlar.

 • KLASİK TEDAVİLER:

 • Doktorunuz tarafından, rektoskopi, kolonoskopi gibi uygulamalardan biriyle yapılan tetkikler ve patalog tarafından konulan tanı sonrası tümör genellikle ameliyat edilerek alınır ve sonrasında kemoterapi yapılır. Rektum CA da ise operasyon öncesi ya da sonrasında radyoterapi de yapılması gerekebilir.

  FAKAT YAPILAN İSTATİSTİKLERE GÖRE TIBBİ MÜDAHALELER HASTANIN YAŞAMINI TAMAMEN KURTARMAKTAN UZAKTIR. YAPILAN AMELİYATLAR OLUMLU GEÇTİĞİ TAKDİRDE BELLİ BİR SÜRE ÖMRÜN UZATILMASI MÜMKÜN OLMAKTADIR FAKAT SONUÇ TAM BIR TEDAVİ DEĞİLDİR. GERÇEK VE TAM BİR TEDAVİ İÇİN BOZKURTBEY’İN HÜCRE BAZINDA SERBEST RADİKALLERİ TEMİZLEYEREK UYGULADIĞI BU YENİ TEDAVİ VE BİTKİ ÖZLERİ REÇETELERİ MUTLAKA KULLANILMALIDIR.

  Kolon ve rektum kanserlerinde operasyon sonunda serbest hücreleri yok etmek adına 4 ile 6 kür arası kemoterapi uygulanır ancak çoğu zaman CA markerlarında kanser hücre sayısı normale inmez ve zaman içinde Kolon, Batın veya Karaciğere metastaz (atlama) yapar. Karaciğer metastazında kemoterapinin %10 dan az işe yaradığı ve çoğunlukla kanseri hızlandırdığı WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından belirtilmiştir.
 • HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETESİ

 • Herbalist BOZKURTBEY bitkisel reçetesi, operasyon sonrası kemoterapi ile birlikte ya da kemoterapinin hemen ardından kullanılabilir hatta bazı vakalarda ameliyattan önce ya da ameliyat yapılmadan da uygulanabilir. İsrail, Kanada, İngiltere gibi ülkelerden ithal edilen bitki özleri, kişiye özel bir kokteyl haline getirilir ve bazı farklı tıbbi bitkiler ve bitkisel vitaminler eklenerek elde edilen karışım sizlere 24 saat içinde kargo ile ulaştırılır.

  Hastalığın gidişatına göre 2 ayda bir bu reçeteler değiştirilerek uygulanır.

  Kanser markerları 4 ile 6 arasında tamamen normal seviyeye inmekte, tümör küçülerek 6 ile 8 ayda tamamen kaybolmaktadır. %70lere ulaşan başarı oranı ile hastayı kurtaran bu formül, Bozkurt Bey’in 15 yıllık çalışmasının ürünüdür..

  Tedavinin yaklaşık iki aylık döneminin fiyatı 1200 Dolar'dır.

 • BARSAK KANSERİNDE ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ. 1992'DEN BERİ BİNLERCE ÇARESİZ İNSAN BU ÖLÜMCÜL HASTALIKTAN TAMAMEN KURTULARAK ŞİFA BULDU!

 • HERBALİST BOZKURTBEY'e ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

 •                                                                                                                                                  BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...