«

»

Kas
16

Pankreas Başı Kanseri Tedavisi

PANKREAS BAŞI KANSERİ NEDİR?

Tam olarak oluşum nedeni bilinmeyen pankreasta oluşan tümörlerdir. Erkeklerde daha yoğun olarak görülür ve siyah/esmer ırkta daha sık gözlenmiştir. Yılda yaklaşık 30.000 yeni hastayla karşılaşılmaktadır. Sigara kullanımı, şeker hastalığı, yağlı gıdalar, hastalığın oluşumunu tetikleyen öğelerdendir.

Kanserli Pankreas (Ok ile gösteriliyor)

BELİRTİLER :

Kilo kaybı, iştahsızlık, karaciğer büyümesi, ciltte kaşıntılar, halsizlik ve ağrılardır. Fakat genelde semptom göstermediği için kanser tespit edilen hastalar terminal döneme gelmiş olduklarından çoğunlukla 6 ayda hayatlarını kaybetmektedirler İngiltere’de kanser araştırmaları merkezi klinik denemeler şefi Kate low yaşam süreleri genellikle aylarla ölçülmektedir demiştir.

KLASİK TEDAVİLER:

Pankreasın vücudumuzdaki konumu dolayısıyla pankreas başı kanserinde operasyon çok zor ve komplikedir. Bagırsak ve midenin de ameliyat edilmesi gerekebilir ve sonrasında kemoterapi uygulanır. Fakat maalesef bu tedaviler çözüm olmaktan uzaktırlar. Dolayısıyla onkologların en çok zorlandıkları kanser türüdür.

Pankreas Tümörü

Pankreas tümörünün gelişerek safra yolunu tıkaması sonucu karaciğer işlevini yerine getiremez. Aldığımız gıdaların değerlendirildiği organ olan karaciğerin ve safrakesesinin devre dışı kalması, bir takım zararlı maddelerin kana karışmasına sebep olur. Bu da tüm vücudun faaliyetlerinde aksamalar meydana getirdiği gibi hepatitlerde de görülen cilt sararmasının ortaya çıkmasına sebep olur.

%5 LİK BİR BAŞARI ŞANSI TANINAN BU HASTALIK HERBALİST BOZKURTBEY’İN FORMÜLE ETTİĞİ BİTKİ ÖZLERİNİN REÇETELERİNİN 6 AY BOYUNCA UYGULANMASIYLA %95′E VARAN BİR BAŞARI ORANIYLA TEDAVİ EDİLMEKTEDİR.

1990lı yıllardan beri yaşayanlar, bu konuda BOZKURTBEY’in dünyanın en iyi tedavilerinin ötesinde bir başarı yakaladığının göstergesidirler. Saygın bir dergi olan Clinical Oncology, 2004 yılında yayınlamış olduğu bir makalede, Amerika ve Avustralya’da Bu konudaki kemoterapi tedavilerinde, %2lik geçici bir başarı elde edildiğini açıklamıştır.

BOZKURTBEY tanı konduktan hemen sonra ve sarılık görülmeden, ya da operasyonla safra yolu açılıp sarılık giderildikten sonra, bitki özleri tedavisi önermektedir. İlk 2 aydan sonra ölümcül tehlike geçer ve hastalık negatif bir seyir izlemeye başlar. Ağrılar azalır, yapılan tetkiklerde ise CA markerlarının düşmeye başladığı gözlenir. Doktorunuzla birlikte takip edilebilecek bu gelişme, 2nci iki aylık devrede tümörün ufalarak kanserli hücrelerin apoptosiz olmasıyla devam eder. Bitkisel reçetelerin kullanılmaya başlandığı ilk haftalar ishal, ateş ve ağrılarda artış belirlenmiştir. 6 ay sonunda pankreas başı CA ve adinokorsinom hücre türlü Pankreas CA, çok büyük yüzdelerle stabilize olarak, hayatlar kurtulmaktadır.

Herbalist Bozkurt Bey’in yurtdışından ithal edilen bitki özleriyle formüle edilen bu kokteyller ilgili firma tarafından size kargo ile gönderilebileceği gibi, şahsen de alabilirsiniz. Her tür kanserde olduğu gibi, zaman çok önemli olup, ilk bir ay bitki özlerini kullanabilen hastaların %50si yaşama dönmektedir. Klasik tedavilerle birlikte kullanılabilen bu reçetenin 2 aylık dönemsel ücreti 1200 Eurodur. Pankreas kanserinde uygulanabilen medikal tedavilerin içinde en başarılı olandır. Bu hastalıktan kurtulan yüzlerce insan bunun en kolay göstergesidir.

 

Bozkurt Beye Ulaşın

Herbalist BOZKURTBEY, yurtdışı ve yurtiçi araştırma ve tıbbi bitkilerin ithalat-ihracatı işi ile uğrastığından, sürekli seyahatlere çıkmaktadır. Ayrıca diğer zamanlarında laboratuar çalışmaları ve dünya herbalistleriyle bilgi alışverişinde bulunmaktadır, dolayısıyla her gün başvuran yüzlerce hastasına bizzat zaman ayıramamaktadır. Kendisine internet üzerinden ulaşabilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Herbalist Bozkurt Bey, Uzman hekimlerce tanısı konmuş hastalıklarınızda tedavi görmüş veya tedaviniz devam ediyor ise, ağız yoluyla bitkisel tedaviye uygun iseniz, kendi formülleriyle geliştirdiği bitki özleri ve bitkisel drogları kullanım şekilleriyle birlikte elinize geçmesini ve iyileşmenizi sağlar. Bu bitkisel ilaçlar ve besin takviyeleri, uzun yıllardan beri denenmiş ve kanıtlanmıştır. Tedavinizde erken müdahale çok önemlidir. BOZKURTBEY’e geç kalmadan ulaşınız.